S2 · Kołnierz dwufazowy i odsalanie

Kołnierze ze stali dwufazowej do odsalania (wykaz mediów, gatunków i warunków)

Wymień media, gatunki i warunki graniczne związane z kołnierzami ze stali dwufazowej do odsalania: 5 typowych komponentów/procesów z zalecanymi gatunkami, specyfikacjami, przyczynami awarii i normami.

Blachy stalowe nierdzewne walcowane na zimno, płyty i elementy złączne kołnierzy na magazynie
Wyroby metalowe: blachy walcowane na zimno, płyty, elementy złączne i kołnierze (ilustracja; rzeczywisty dobór na podstawie mediów, temperatury i rysunków)

Pięć części i wykaz materiałów

Część / komponentZalecany gatunekSpecyfikacja / grubośćPowierzchniaGłówne tryby awariiNormy odniesienia
Kołnierze gwintowane/spawane ze stali dwufazowej2205(F51/S31803)/2507 (F53/S32750)/Zeron 100 (F55/S32760)Klasa 150–2500; DN15–DN15002507 PREN 41–43; 2205 PREN 34–36Granica plastyczności stali 2507 jest około dwukrotnie wyższa niż stali 316L, co pozwala na cieńszą ściankę przy tym samym ciśnieniu; długotrwała eksploatacja powyżej 250℃ wymaga oceny fazy σASTM A182; ASME B16.5; NACE MR0175/ISO 15156
Rury zasilające wysokociśnieniową wodą morską/rury wody surowej w RORury bez szwu lub spawane ze stali 2507Ciśnienie robocze: 5,5–7,0MPa; Ciśnienie projektowe PN100; Średnica zewnętrzna: Φ6–530mmMinimalna granica plastyczności stali 2507: 550MPa; CPT > 50℃; Ciągła odporność na zużycie do 6m/sErozja/korozja stali 316L w wysokociśnieniowej sekcji SWRO w ciągu kilku miesięcy; redukcja grubości ścianki stali 2507 o ponad 30%.ASTM A789/ASME SA789; ASTM A240
Obudowy membran RO/wirniki pomp/urządzenia odzyskiwania energiiOdkuwki/odlewy 2507;2205Korpus/rury/zawory pompy wysokociśnieniowej; Odzysk energiiWytrzymałość na rozciąganie odkuwek 2507 ≥ 800MPa, granica plastyczności ≥ 550MPa, udarność w -40℃ ≥ 100JTrwałość odkuwek 2507 jest ponad trzykrotnie większa niż odlewów 316L; wady odlewnicze są głównym ryzykiem dla pomp wysokociśnieniowychASTM A182 F53; ASTM A995
Rury/płyty rurowe wymienników ciepła MSF/MEDRura/płyta 2507MSF woda morska do 110℃; MED strona płaszcza 60–70℃Stężona woda słona Cl⁻ 60 000–80 000 ppm2507 lepsza odporność na SCC w gorącej wodzie słonej MSF w porównaniu z 304L/316L; niższy koszt niż 6Mo i tytanASTM A789/A815; ASTM A240
Kołnierze/króćce do odsalania wody morskiej2507/2205Klasa 150–2500; RF/RTJZgodnie z projektem zastosowanie NACETen sam materiał co rura, unikać korozji galwanicznej; chropowatość powierzchni uszczelniającej zgodnie z MSS SP-6ASTM A182; MSS SP-6; NACE MR0175
Oto sąKonfiguracja standardowaWybór materiału

Rozważ warunki użytkowania zamiast gatunków

  • Najczęstsze gatunki w tej branży to 2507 (5), 2205 (3) —— liczby w nawiasach wskazują liczbę dotkniętych obszarów, przydatne przy wycenie i zaopatrzeniu w materiał.
  • Uważaj na uczulenie i pękanie naprężeniowe wywołane jonami chlorkowymi (SCC) (2/5 trafień).
  • Minimalna grubość 5,5–2500 mm: Cienkie płyty to głównie części formowane (z uwzględnieniem odbicia przy zginaniu i pękania przy tłoczeniu wgłębnym), grube płyty to głównie konstrukcje spawane (z uwzględnieniem ciepła wprowadzanego i uczulenia).

Częste pytania

Kołnierze ze stali dwufazowej do odsalania wody morskiej: Która stal nierdzewna jest najczęściej stosowana na granicy ciśnienie-temperatura-korozja dla 2205/2507?
Spośród łącznie 5 części, 2507 pojawia się najczęściej (5 razy), następnie 2205 (3 razy). Konkretna część nadal zależy od medium i temperatury, na przykład blaty ze stali nierdzewnej mające kontakt ze słoną wodą należy zmienić z 304 na 316L.
Które części są najbardziej podatne na problemy?
Według opisu awarii, typowe są „kołnierze gwintowane/spawane ze stali dwufazowej": granica plastyczności 2507 jest dwukrotnie wyższa niż 316L przy tym samym ciśnieniu; grubość ścianki można zmniejszyć przy równoważnym ciśnieniu. Długotrwała eksploatacja powyżej 250°C wymaga oceny fazy σ; zalecane gatunki 2205 (F51/S31803), 2507 (F53/S32750), Zeron 100 (F55/S32760); klasy ciśnienia Class 150–2500; DN15–DN1500. Dla tego typu warunków należy określić na rysunkach stężenie medium, temperaturę i metodę czyszczenia.
Jak gruby powinien być materiał?
Zakresy grubości w wykazie wynoszą 5,5–2500 mm. Cienkie płyty uwzględniają formowanie i jakość powierzchni, natomiast grube płyty patrzą na spawanie i wytrzymałość konstrukcyjną; różni producenci mogą mieć różne wartości dla tej samej części, więc sprawdź swój rysunek lub warunki, aby potwierdzić.

Powiązane materiały i branże pokrewne

Dodano do zapytania ofertowego